0

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR :

spada M201 SELFİ ÇUBUĞU KULLANIMI :

Soru 1-) spada M201 selfi çubuğunu şrj etmeli miyim?

Cevap ) spada M201 selfi çubuğu şarj edilebilir batarya ile çalışmaktadır. Bu nedenle, selfi çubuğunuzu kullanmadan önce mikro usb kablolu bir şarj cihazı ile en az 2 saat şarj ediniz. Uzun süreli selfi çubuğunu kullanmama durumunda, en az ayda 1 defa şarj ediniz. Aksi takdirde cihazınızın pili uzun süre şarj edilmemesi sebebi ile şarj ömrünü yitirebilir. 

Soru 2-) spada M201 selfi çubuğu için herhangi bir uygulamaya ihtiyacım var mı ? 

Cevap) spada M201 Selfi çubuğunun tüm fonksiyonlarının çalışabilmesi için, cihazınızın işletim sistemine göre IOS'lar için Appstore'dan BW Shutter,   Android cihazlar için yine Googleplay'den BW Shutter uygulamasının indirilmesi gereklidir. 

Uygulamanın fotoğraflara ulaşmasına izin verilmeli ve çekilecek fotoğraflar için kayıt yeri olarak Fotoğraflar seçilmelidir.

Soru 3-)  spada M201 selfi çubuğunu telefonum ya da tabletim ile nasıl eşleştirebilirim?

Cevap) Telefonunuza BW Shutter uygulamasını indirip cevap 2 de yer alan açıklamaları yaptıktan sonra, cihazınızın bluetooth bağlantısını açın.  En az 2 saat şarj ettiğiniz spada M201 selfi çubuğunuzun üzerinde bulunan açma kapama tuşunu " On " konumuna getirin. Cihazınızın aranan bluetooth cihazlar içinde bulduğu  "spada " cihazını seçin ve eşleştire basın.

Soru 4-)  spada M201 selfi çubuğu üzerindeki tuşlar aracılığı ile telefonumun ön / arka kamerasını seçip, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilir miyim?

Cevap) M201 selfi çubuğunu cihazınızla eşleştirdikten sonra , selfi çubuğunun üzerinde bulunan ( ) işaretinin olduğu tuşa basarak ön kamera ya da arka kamerayı seçebilirsiniz. + ve - tuşlarını kullanarak seçtiğiniz kamera üzerinden yakınlaştırma ve uzaklaştırma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Fotoğraf makinesi ikonunun olduğu tuş ile fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.