Sıkça Sorulan Sorular

spada Powerbank kullanımı ve arıza durumunda powerbank tamir servisi

spada Taşınabilir Şarj cihazlarını kaç saat şarj etmeliyim ?
spada taşınabilir şarz cihazlarını kullanmadan önce en az 8 saat şarj etmelisiniz. spada P28 ve P82 model taşınabilir şarj cihazları 1 amper çıkış gücü olan,  P84 ve G10 taşınabilir şarj cihazları ise en az 1.5 Amper çıkış gücü olan şarj cihazları ile 8 saat şarj edilmelidir. P82 , P84 ve G10 taşınabilir şarj cihazlarında cihazın doluluk oranını gösteren 4 adet ışıklı led düğme vardır. Burdan doluluk ve şarj durumunu görebilirsiniz. spada taşınabilir şarj cihazlarını uzun süreli kullanmadığınız durumlarda ; taşınabilir şarj cihazını iki ayda bir şarja takmanızı tavsiye ediyoruz.

spada powerbank servis merkezi: 

Satın aldığınız spada powerbanklar imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. İmalattan kaynaklanan arızalar yasal süreç içerisinde tamir edilir ya da tamirin mümkün olmadığı durumlarda yenisi ile değiştirilir.Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar servis merkezimizde ücreti mukabili tamir edilir. spada tamir servisi için lütfen 0212 5113020 irtibata geçiniz.

spada Temperli ekran camı

spada Temperli ekran camları kırılır mı ?
spada Temperli ekran camları,  üretim esnasında kimyasal ve ısı kullanılarak yüksek kalite Japon ve Alman camlarından üretilmiştir. Ekran netliği , dokunmatik hassasiyeti ve Kırılma esnasında kullanıcının zarar görmemesi için Japon Nippa marka yapışkan kullanılmıştır. Üretiminde kullanılan yüksek kaliteli malzemeye rağmen delici ve kesici nesneler ile şiddetli darbe aldığında doğası gereği her cam gibi spada tempereli camlarda kırılabilir. 
Temperli camın amacı cihazınızın ekran netliğini ve dokunmatik hassasiyetini değiştirmeden , telefon  ekranınızı günlük hayatta oluşabilecek darbelere karşı korumaktır. Unutmayınız ki her darbenin cihaz üzerinde bir titreşim ve basınç etkisi vardır. Bu etki ekran camınızı kırmasa bile cihazınızın elektronik aksamında problemlere yol açabilir. Lütfen gereksiz denemelerden kaçının.

spada Apple MFI lisanslı Data Kablosu

Apple MFI lisanslı Data Kablosu ne demek ?

Apple Inc. şirketi Apple markalı ürünlerde kullanılmak üzere, dizaynından üretim aşamasına , paket dizaynından marka tesciline kadar kontrol ettiği ürünler için Lisans vermektedir. 
spada 8 pin Lightning to USB Data Kabloları ( KBL-101WH , KBL-102WH, KBL-102BK, KBL-102OR, KBL-102BU, KBL102-PK, KBL-102YW, KBL-103SWH ) Apple Inc MFI programına kayıtlı üreticiler tarafından orjinal Apple C48 konnektörü ile üretilmiştir. Kalitesi Apple tarafından onaylanmıştır, ambalajında Made for iPod , iPhone, iPad logolarını taşımaya hak kazanmıştır. Cihazınızda güvenle kullanabilirisiniz.